0

کارت ویزیت آرایشگاه مردانه

2939 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
10*6 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
300 رزولوشن(dpi)
3 MB حجم(mb)
۱۳۹۹/۰۱/۲۳ تاریخ انتشار
334 بازدید

کارت ویزیت آرایشگاه مردانه ، در فرمت psd و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی طرح تهیه و طراحی شده است که می توانید در انواع چاپ ویزیت برای پیرایش مردانه در انواع مدل های مختلف استفاده نمایید با توجه به اینکه طرح لایه باز بوده در نتیجه کلیه قسمت های آن را می توانید بنا به نیاز خود ویرایش و سپس استفاده نمایید.

کارت ویزیت لایه باز آرایشگاه مردانه

طرح کارت ویزیت لایه باز آرایشگاه مردانه ، متشکل از قسمت های زیر میباشد : وکتور png آرایشگاه مردانه ، کادر ها ، مکانی برای قرار دادن نام آرایشگاه مورد نظر شما که البته به صورت پیش فرض قرار داده ایم ، وکتور قیچی ، موزر ، سشوار و سایر المانهای مربوط به پیرایش مردانه ، مکانی برای قرار دادن نوشته ها و متن کارت ویزیت آرایشگاه مردانه ، مکانی برای قرار دادن مشخصات و آدرس و تلفن و … که میتوانید همه قسمت ها را ویرایش نمایید.

کارت ویزیت پیرایش مردانه

کارت ویزیت پیرایش مردانه ، به صورت دو رو طراحی شده است ، که می توانید این طرح ویزیت پیرایش را در انواع مدل های مختلف کارت ویزیت مانند دورگرد ، چهارگوش ، و … استفاده نمایید. تصویر پیش فرض روی اول این کارت ویزیت و روی دوم و پشت این کارت را نیز می توانید به سهولت مشاهده نمایید.

15000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
کارت ویزیت آرایشگاه مردانه
محصولات مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=2939