0

کارت ویزیت مرغ فروشی

28905 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
6*9 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
7 Mb حجم(mb)
۱۴۰۰/۰۳/۱۰ تاریخ انتشار
36 بازدید

کارت ویزیت مرغ فروشی در فرمت psd و به صورت لایه باز و دو رو و در اندازه استاندارد طراحی شده است که می توانید هم به صورت تکی و هم به صورت اشتراکی خرید و دانلود و در چاپ چهارگوش و یا دورگرد و … استفاده نمایید، با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به کلیه طرحهای مرتبط ، طرحهای بنر و تابلو دیگر مشاغل ، طرحهای مناسبت های ملی و مذهبی ، سایر طرحهای تراکت مشاغل ، طرحهای دوربری ، وکتور ، تایپوگرافی ، فایل لایه باز و … دسترسی ارزان تر و آسان تر داشته باشید. این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

کارت ویزیت لایه باز مرغ فروشی

این طراحی که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری تصویر کارتونی مرغ و مزرعه ، دوربری لیبل 3 بعدی برای قرار دادن نام مرغ فروشی مورد نظر ، دوربری بک گراند های نور ، دوربری نور ، دوربری ستاره ، دوربری گوشت مرغ به صورت 3 بعدی ، کادر و مکانی برای قرار دادن نوشته ها و ادرس و تلفن و … که آیکون هر قسمت و نوشته های آن به صورت نمونه قرار داده شده است ، بک گراند آبی تیره و .. همه قسمت های این طراحی ار می توانید ویرایش و نوشته های دلخواه خود را جایگزین نمایید.

طرح کارت ویزیت مرغ فروشی

طراحی کارت ویزیت مرغ فروشی که نمونه تصویر هر دو روی آن را در قسمت گالری مشاهده می نمایید در اندازه 9 در 6 سانتی متر و با رزولویشن 300 و با کیفیت بالا طراحی شده است که می توانید در سایر اندازه های استاندارد نیز استفاده نمایید، همچنین انواع طرحهای مرتبط و مشابه را در انتهای همین صفحه مشاهده می نمایید طرح تابلو مرغ فروشی را نیز در این قسمت می توانید مشاهده نمایید.

20000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
محصولات مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=28905