0

کارت ویزیت لایه باز سالن زیبایی زنانه

87097 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
6*9 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
8 Mb حجم(mb)
1401/12/26 تاریخ انتشار
20 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

کارت ویزیت لایه باز سالن زیبایی زنانه در فرمت psd و با بک گراند و رنگ بندی مشکی و طلایی و دو و به صورت عمودی طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ دو رو اعم از دورگرد و یا چهارگوش و …. استفاده نماید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای بنر و تابلو و تراکت رنگی و ریسو آرایشگاه زنانه، طرحهای انواع مشاغل دیگر، طرحهای مناسبت های ملی و مذهبی، طرحهای وکتور و دوربری و تایپوگرافی و …. دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

طراحی کارت ویزیت آرایشگاه زنانه

طراحی کارت ویزیت آرایشگاه و سالن زیبایی زنانه که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : دوربری تصویر زن با موهای بلند و طلایی، دوربری برگ های طلایی، دوربری لیبل و کادر برای قرار دادن نام و نوشته ها و ادرس و تلفن و …. مورد نظر شما که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است، دوربری لوگو طلایی آرایشگاه زنانه، دوربری آیکون های مرتبط با آرایشگاه بانوان، دوربری نور ، دوربری لیبل وی ای پی، متن تبلیغاتی آرایشگاه زنانه به صورت دست نویس، بک گراند مشکی و … قسمتهای مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

کارت ویزیت سالن خدمات زیبایی بانوان

طراحی کارت ویزیت لایه باز سالن زیبایی زنانه که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه 9 در 6 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است، همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای تراکت آرایشگاه زنانه را نیز می توانید در این قسمت نیز مشاهده نمایید.

25000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=87097