0

کارت ویزیت رنگ و کراتینه مو

86935 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
6*9 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
8 Mb حجم(mb)
1401/12/24 تاریخ انتشار
24 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

کارت ویزیت رنگ و کراتینه مو در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی مشکی و طلایی و افقی طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت دو رو اعم از دورگرد و یا چهارگوش و … استفاده نمایید، با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای تراکت و بنر و کارت ویزیت سالن زیبایی زنانه، طرحهای انواع مشاغل دیگر، طرحهای مناسبت های ملی و مذهبی، طرحهای دوربری شده، وکتور، فایل لایه باز و خوشنویسی و ….. دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید.

کارت ویزیت سالن رنگ و کراتین مو بانوان

طراحی کارت ویزیت سالن رنگ و مش و کراتیه مو بانوان که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید ار قسمتهای زیر تشکیل شده است: دوربری تصویر موب زن به رنگ طلایی، دوربری موج طلایی، دوربری نور ، دوربری لوگو سالن رنگ و کراتین مو، دوربری آیکون های مرتبط با رنگ و مش و کراتین مو، کادر و مکانی برای قرار دادن نام و نوشته ها و ادرس و تلفن و …. که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است، متن تبلیغاتی رنگ و کراتین مو و …. قسمتهای مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا و نوشته های مورد نظر خود را جایگزین نمایید.

طرح کارت ویزیت سالن رنگ و کراتینه مو بانوان

طرح کارت ویزیت لایه باز مرکز رنگ و مش و کراتینه مو بانوان که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه 9 در 6 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است، همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای بنر رنگ و کراتین مو را نیز می توانید در این قسمت نیز مشاهده نمایید.

25000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=86935