0

کارت ویزیت خدمات ناخن

85796 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
6*9 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
6 Mb حجم(mb)
1401/12/14 تاریخ انتشار
27 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

کارت ویزیت خدمات ناخن در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی کرم و به صورت افقی و دو رو طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت رنگی و … استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای بنر و تابلو و تراکت و کارت ویزیت های سالن زیبایی بانوان، طرحهای انواع مشاغل دیگر، طرحهای وکتور و دوربری و تایپوگرافی و … دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

طرح کارت ویزیت کاشت ناخن

کارت ویزیت لایه باز کاشت و ترمیم و اکستنشن ناخن که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : دوربری تصویر کاشت ناخن، دوربری نور،دوربری لوگو کاشت ناخن، دوربری موج به رنگ کرم، کادر و مکانی برای قرار دادن نام و نوشته ها و تلفن و ادرس و … سالن مورد نظر شما که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است، متن تبلیغاتی کاشت و ترمیم ناخن، دوربری آیکون های کاشت و ترمیم ناخن و …. قسمتهای مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا و نوشته های مورد نظر خود را جایگزین نمایید.

طراحی کارت ویزیت لایه باز ترمیم و کاشت ناخن

کارت ویزیت خدمات ناخن و یا طرح لایه باز کارت ویزیت اکستنشن ناخن که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه 9 در 6 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای تابلو کاشت ناخن را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

25000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=85796