0

کارت ویزیت خدمات زیبایی ابرو

86128 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
6*9 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
7 Mb حجم(mb)
1401/12/20 تاریخ انتشار
26 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

کارت ویزیت خدمات زیبایی ابرو در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی مشکی و طلایی و به صورت افقی طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ دو رو و به صورت دورگرد و یا چهارگوش و … استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای بنر و تابلو و تراکت رنگی و ریسو سالن زیبایی زنانه، طرحهای انواع مشاغل دیگر، طرحهای بنر مناسبت های ملی و مذهبی ، طرحهای دوربری و وکتور و خوشنویسی و …. دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید.

کارت ویزیت میکروپیگمنتیشن ابرو

طرح لایه باز کارت ویزیت میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : تصویر با کیفیت میکروپیگمنتیشن ابر، تصویر با کیفیت کاشت ابرو، دوربری لوگو کاشت ابرو، دوربری پر سفید، تایپوگرافی و خوشنویسی طلایی خدمات زیبایی ابرو، کادر و مکانی برای قرار دادن نام و نوشته ها سالن مورد نظر شما که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است، دوربری نور ، دوربری لیبل طلایی وی ای پی ، متن تبلیغاتی کاشت ابرو ، دوربری موج طلایی ، دوربری آیکون های مرتبط با خدمات ابرو ، بک گراند مشکی و …. قسمتهای مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا و نوشته های مورد نظر خود را جایگزین نمایید.

طرح کارت ویزیت میکروبلیدینگ ابرو

طرح لایه باز کارت ویزیت سالن تخصصی خدمات و زیبایی ابرو که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه 9 در 6 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است، همچنین انواع طرحهای بنر میکروبلیدینگ ابرو را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

25000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=86128