0

کارت ویزیت باشگاه ورزشی بانوان

23218 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
6*9 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
6 Mb حجم(mb)
۱۴۰۰/۰۱/۱۶ تاریخ انتشار
115 بازدید

کارت ویزیت باشگاه ورزشی بانوان در فرمت psd و لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود (تکی و یا اشتراکی) در انواع مدل های مختلف دورگرد و یا چهارگوش به صورت دو رو استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به کلیه طرحهای مشابه اعم از طرحهای تابلو و بنر تبلیغاتی ، وکتور ، دوربری ، تراکت رنگی و ریسو و … دسترسی ارزان تر و آسان تر خواهید داشت این طراحی در اندازه استاندارد و در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است. قسمت های مختلف این طراحی را با توجه به فرمت آن می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

کارت ویزیت باشگاه بدنسازی بانوان

طرح لایه باز کارت ویزیت باشگاه بدنسازی بانوان که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری لوگو باشگاه ورزرش بانوان ، دوربری کفش اسپرت ، دوربری دمبل ، دوربری بطری آب ، کادر برای قرار دادن نام باشگاه مورد نظر شما ، کادر برای قرار دادن نوشته های آن ، کادر برای قرار دادن ادرس و تلفن و موبایل ، دوربری لیبل طلایی و 3بعدی بهترین انتخاب ، دوربری آیکون های باشگاه بدنسازی شامل آیکون طناب ، آیکون دمبل ، آیکون دوچرخه ثابت ، دوربری لیبل 3 بعدی تخفیف ، کادر و سایه ها و … همه قسمت های این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

کارت ویزیت باشگاه بدنسازی بانوان

کارت ویزیت باشگاه ورزشی بانوان و یا طرح لایه باز کارت ویزیت باشگاه بدنسازی بانوان که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد 9 در 6 سانتی متر و با رزولویشن 300 و به صورت دو رو طراحی شده است. همچنین سایر طرحهای تراکت رنگی و ریسو باشگاه بدنسازی را در این قسمت مشاهده می نمایید. جزئیات دقیق تر این طراحی را در قسمت مشخصات فایل نیز مشاهده می نمایید. سایر طرحهای مرتبط را نیز در انتهای همین صفحه مشاهده می نمایید.

15000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
محصولات مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=23218