0

کارت ویزیت آرایشگاه مردانه لایه باز

18029 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
6*9 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
8 Mb حجم(mb)
۱۳۹۹/۱۲/۰۵ تاریخ انتشار
115 بازدید

کارت ویزیت آرایشگاه مردانه لایه باز و در فرمت psd طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود (تکی و یا اشتراکی) این طراحی در انواع چاپ به صورت دو رو اعم از دو گرد و چهارگوش استفاده نمایید شما میتوانید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به کلیه طرحهای مشابه تراکت ، بنر و طرح تابلو ، دوربری ، وکتور و …. دسترسی ارزان تر و آسان تر خواهد داشت این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است. با توجه به فرمت این طراحی کلیه قسمت های آن را میتوانید ویرایش و نوشته های دلخواه خود را به سهولت جایگزین نمایید.

کارت ویزیت آرایشگاه مردانه

طرح کارت ویزیت لایه باز پیرایش مردانه که نمونه تصاویر آن را در قسمت گالری نیز مشاهده مینمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری وکتور آرایشگر ، دوربری 3 بعدی ماشین اصلاح و سشوار ، اتو مو و شانه و قیچی ، دوربری لیبل vip ، کادر های نارنجی به همراه زمینه مشکی ، دوربری لیبل 3 بعدی بهترین انتخاب ، دوربری انواع لوازم آرایشگاه مردانه به صورت 3 بعدی ، کادر برای قرار دادن شماره تماس و ادرس و … ، دوربری نور و … همه قسمت های این طراحی ار میتوانید ویرایش و جابجا نمایید.

کارت ویزیت پیرایش مردانه

طرح کارت ویزیت لایه باز پیرایش مردانه که نمونه تصویر آن را مشاهده مینمایید در اندازه استاندارد 9 در 6 سانتی و با رزولویشن300 و با کیفیت بالا طراحی شده است سایر طرحهای تراکت پیرایش مردانه را نیز در این قسمت مشاهده می نمایید همچنین سایر مشخصات این طراحی را در قسمت جزئیات فایل مشاهده می نمایید این طرح با بک گراند نارنجی و مشکی طراحی شده است.

20000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
محصولات مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=18029