0

طرح کارت ویزیت لایه باز آرایشگاه مردانه

18183 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
6*9 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
9 Mb حجم(mb)
۱۳۹۹/۱۲/۰۶ تاریخ انتشار
118 بازدید

طرح کارت ویزیت لایه باز آرایشگاه مردانه در فرمت psd طراحی شده است که میتوانید بعد از خرید و دانلود (تکی و اشتراکی) در انواع چاپ به صورت دو رو اعم از دورگرد و چهارگوش استفاده و چاپ نمایید ، با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به کلیه طرحهای مشابه مانند تراکت رنگی و ریسو ، بنر تبلیغاتی و طراحی تابلو ، دوربری و وکتور و فایل لایه باز و … دسترسی ارزان تر و آسا نتر خواهید داشت با توجه به فرمت این طراحی کلیه قسمت های آن را می توانید ویرایش و نوشته های دلخواه خود را جایگرین نمایید این طراحی با بک گراند آبی و قرمز طراحی شده است این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

کارت ویزیت پیرایش مردانه

طرح کارت ویزیت لایه باز پیرایش مردانه که نمونه تصویر آن را مشاهده مینمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری انواع مدلهای مو مردانه ، دوربری لیبل طلایی vip ، دوربری انواع لوازم آرایشگاه مردانه به صورت 3 بعدی شامل سشوار ، ماشین اصلاح ، قیچی و … ، دوربری وکتور png آرایشگر ، دوربری نور ، دوربری کادر ، دوربری لوگو پیرایش مردانه ، دوربری لیبل تخفیف و کیفیت بالا ، کادر برای قرار دادن متن مورد نظر شما که به صورت نمونه قرار داده شده ، کادر برای قرار دادن تلفن و موبایل و ادرس که آیکن هر قسمت نیز قرار داده شده است و … همه قسمت های این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

کارت ویزیت لایه باز آرایشگاه مردانه

طرح کارت ویزیت لایه باز آرایشگاه مردانه که نمونه تصاویر هر دو روی آن را در قسمت گالری مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد 9 در 6 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است. مشخصات دقیق تر این طراحی در قسمت جزئیات فایل نیز مشاهده مینمایید همچنین انواع طرحهای تراکت پیرایش مردانه را در این قسمت مشاهده مینمایید. این طراحی با بک گراند آبی و قرمز تیره طراحی شده است.

20000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
محصولات مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=18183