0

طرح کارت ویزیت باشگاه بدنسازی

22905 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
6*9 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
6 Mb حجم(mb)
۱۴۰۰/۰۱/۱۳ تاریخ انتشار
91 بازدید

طرح کارت ویزیت باشگاه بدنسازی و پرورش اندام در فرمت psd و لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود (تکی و اشتراکی) در انواع چاپ به صورت دو رو استفاده نمایید، با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به کلیه طرحهای مشابه اعم از بنر و طراحی تابلو ، تراکت رنگی و ریسو ، وکتور ، دوربری ، تایپوگرافی و … دسترسی ارزان تر و آسان تر داشته باشید این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است. قسمت های مختلف این طراحی را می توانید به سهولت ویرایش و جابجا نمایید.

کارت ویزیت باشگاه بدنسازی

طرح لایه باز کارت ویزیت باشگاه بدنسازی که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری ورزشکار بدنساز ، دوربری نور در زمینه طراحی ، دوربری کادرها ، کادر برای قرار دادن نام باشگاه پرورش اندام مورد نظر شما ، کادر برای قرار دادن نوشته های آن که به صورت نمونه قرار داده شده است ، کادر برای قرار دادن ادرس و تلفن و … ، دوربری لیبل طلایی مدال ، دوربری آیکون های مرتبط با باشگاه بدنسازی و پرورش اندام و …. همه قسمت های این طراحی را می توانید ویرایش نمایید.

کارت ویزیت لایه باز باشگاه بدنسازی

طرح کارت ویزیت لایه باز باشگاه بدنسازی که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد 9 در 6 سانتی متر و با رزولویشن 300 و با کیفیت بالا طراحی شده است که در سایر اندازه ها و در انواع مدل های مختلف دور گرد و چهار گوش و … می توانید استفاده نمایید همچنین سایر طرحهای تراکت باشگاه بدنسازی و پرورش اندام را در این قسمت می توانید مشاهده نمایید. جزئیات دقیق تر این طراحی را در قسمت مشخصات فایل نیز مشاهده می نمایید.

15000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
محصولات مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=22905