0

طرح کارت ویزیت باشگاه بدنسازی بانوان

23561 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
6*9 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
7 Mb حجم(mb)
۱۴۰۰/۰۱/۱۸ تاریخ انتشار
101 بازدید

طرح کارت ویزیت باشگاه بدنسازی بانوان در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود (تکی و یا اشتراکی) در انواع به صورت دو رو و در انواع مدل های مختلف استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به کلیه طرحهای مشابه اعم از تراکت ریسو و رنگی ، طرح تابلو و بنر تبلیغاتی ، وکتور ، دوربری ، فایل لایه باز ، تایپوگرافی و …. دسترس ارزان تر و اسان تر داشته باشید ، این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است همچنبن شما می توانید اندازه این طراحی را نیز تغییر دهید و کلیه قسمت های آن را ویزایش و جابه جا نمایید.

کارت ویزیت باشگاه بدنسازی بانوان

طرح لایه باز کارت ویزیت باشگاه بدنسازی بانوان که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری کادر 3 بعدی برای قرار دادن نام باشگاه مورد نظر شما و نوشته های آن ، دوربری کفش اسپرت و ورزشی بانوان ، دوربری طناب ، دوربری ترازو ، دوربری دمبل و توپ ، دوربری بطری آب ، دوربری لیبل تخفیف ، دوربری نور در زمینه طراحی ، دوربری دوچرخه ثابت ، دوربری دمبل و وزنه ، کادر و مکانی برای قرار دادن تلفن و ادرس و … که آیکون هر قسمت قرار داده شده و … همه قسمت های این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

کارت ویزیت لایه باز باشگاه بدنسازی بانوان

طرح لایه باز کارت ویزیت باشگاه بدنسازی بانوان که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایی در اندازه استاندارد 9 در 6 سانتی متر و با رزولویشن 300 و با کیفیت بالا طراحی شده است که در انواع سایزها دیگر نیز می توانید استفاده نمایید همچنین انواع طرحهای تراکت باشگاه بدنسازی و ورزشی را در این قسمت می توانید مشاهده نمایید. سایر مشخصات این طراحی را نیز در قسمت جزئیات فایل مشاهده می نمایید این طراحی با بک گراند آبی طراحی شده است.

15000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
محصولات مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=23561