0

طرح کارت ویزیت اکستنشن مژه

84006 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
6*9 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
7 Mb حجم(mb)
1401/11/25 تاریخ انتشار
51 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

طرح کارت ویزیت اکستنشن مژه در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی کرم و به افقی طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت دو رو استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای بنر و تابلو و تراکتهای سالن زیبایی بانوان، طرحهای انواع مشاغل، طرحهای بنر مناسبتهای ملی ومذهبی، طرحهای وکتور و دوربری و خوشنویسی و …. دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

کارت ویزیت لایه باز کاشت مژه

طراحی کارت ویزیت لایه باز اکستنشن مژه بانوان که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : تصویر با کیفیت کاشت مژه، دوربری پر سفید، دوربری موج و نور به رنگی کرم، دوربری آیکون های مرتبط با کاشت مژه، کادر و مکانی برای قار دادن نام و نوشته ها و ادرس و تلفن و … که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است، دوربری لیبل وی ای پی و بک گراند، رنگ بندی کرم و …. قسمتهای مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

طراحی کارت ویزیت اکستنشن مژه

طرح کارت ویزیت اکستنشن مژه و یا کارت ویزیت لایه باز اکستنشن مژه که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد 9 در 6 سانتی متر و با رزولویشن 300 و دو رو طراحی شده است همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای تراکت کاشت مژه را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

25000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=84006