0

طرح تراکت لایه باز شرکت ساختمانی

29496 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
A4 ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
22 Mb حجم(mb)
۱۴۰۰/۰۳/۱۶ تاریخ انتشار
22 بازدید

طرح تراکت لایه باز شرکت ساختمانی و دفتر فنی و مهندسی ساختمان در فرمت psd و با بک گراند مشکی طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت تبلیغاتی استفاده نمایید، شما می توانید این طراحی را هم به صورت تکی و هم به صورت اشتراکی خرید و دانلود نمایید، با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از تابلو و بنر تبلیغاتی ، طرحهای کارت ویزیت ، طرحهای وکتور و دوربری و تایپوگرافی و … دسترسی ارزان تر و آسان تر داشته باشید این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

تراکت شرکت ساختمانی

طرح تراکت لایه باز شرکت ساختمانی و خدمات فنی و مهندسی ساختمان که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : تصویر با کیفیت مهندس ساختمان به همراه نقشه ساختمان و ساختمان در حال ساخت در بک گراند آن ، دوربری کادر به همراه نور در زمینه آن ، دوربری کادر برای قرار دادن لوگو شرکت مورد نظر ، دوربری لیبل طلایی به همراه آیکون مهندس ساختمان ، دوربری لوازم مهندسی شامل کلاه مهندسی و نقشه ساختمان و آجر ، کادر و مکانی برای قرار دادن نام شرکت و نوشته ها و ادرس و تماس و …. همه قسمت های این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

تراکت تبلیغاتی شرکت مهندسی ساختمان

طرح تراکت تبلیغاتی شرکت فنی و مهندسی ساختمان در اندازه استاندارد a4 و با رزولویشن 300 و با کیفیت بالا طراحی شده است که سایر طرحهای تراکت دفتر مهندسی ساختمان را در این قسمت و یا در انتهای همین صفحه مشاهده می نمایید. جزئیات دقیق تر این طراحی را نیز در قسمت مشخصات فایل نیز مشاهده می نمایید.

20000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
محصولات مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=29496