0

طرح تراکت خدمات ابرو

85038 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
A4 ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
15 Mb حجم(mb)
1401/12/06 تاریخ انتشار
41 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

طرح تراکت خدمات ابرو در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی مشکی و طلایی و عمودی طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت رنگی و …. استفاده نماید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای شمابه اعم از طرحهای بنر و تابلو و کارت ویزیت و تراکتهای رنگی و ریسو سالن زیبایی بانوان، طرحهای انواع مشاغل دیگر، طرحهای بنر مناسبت های ملی و مذهبی، طرحهای وکتور و دوربری و تایپوگرافی و …. دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

تراکت سالن تخصصی خدمات ابرو

طرح لایه باز تراکت میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : دوربری آیکون های لوازم خدمات ابر، دوربری لوگو طلایی سالن تخصصی ابرو، کادر و مکانی برای نام و نوشته ها و ادرس و تلفن و …. که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است، دوربری کادر و تصویر میکروپیگمنتیشن ابرو، دوربری پر سفید، دوربری لیبل طلایی وی ای پی ، کادر طلایی و بک گراند مشکی و …. قسمتهای مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید و نوشته های مورد نظر خود را جایگزین نمایید.

طرح تراکت میکروبلیدینگ ابرو

تراکت لایه باز خدمات تخصصی ابرو که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه A4 و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید در سایر اندازه های بزرگ تر و یا کوچک تر نیز میتوانید استفاده نمایید، همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای کارت ویزیت اکستنشن مژه را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

30000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=85038