0

طرح تراکت ارایشگاه زنانه

88612 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
A4 ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
20 Mb حجم(mb)
1402/01/18 تاریخ انتشار
88 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

طرح تراکت ارایشگاه زنانه در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی مشکی و طلایی طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت عمودی و رنگی استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای بنر و تابلو سالن زیبایی بانوان، طرحهای انواع مشاغل دیگر، طرحهای کراتینه مو و … طرحهای مناسبت های ملی و مذهبی، طرحهای وکتور و دوربری و تایپوگرافی و … دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید.

تراکت سالن زیبایی زنانه

طرح تراکت لایه باز سالن زیبایی زنانه که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : دوربری تصویر زن با موهای بلند، دوربری انواع لوازم آرایشی زنانه شامل : دوربری رژ لب ، دوربری انواع لوازم کاشت ناخن، دوربری سشوار ، دوربری قیچی و شانه، دوربری برگ های طلایی، دوربری نور ، دوربری لیبل و کادر مشکی و طلایی و مکانی برای قرار دادن نام و نوشته های مورد نظر شما که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است، دوربری لوگو طلایی آرایشگاه زنانه ، کادر و مکانی برای قرار دادن نوشته ها و ادرس و تلفن و …. قسمتهای مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا و نوشته های مورد نظر خود را جایگزین نمایید.

تراکت لایه باز سالن زیبایی زنانه

طرح تراکت ارایشگاه زنانه و یا طرح لایه باز تراکت آرایشگاه و سالن زیبایی بانوان که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه A4 و با رزولویشن 300 طراحی شده است، همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای تابلو آرایشگاه زنانه را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

30000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=88612