0

طرح تابلو کاشت ناخن

85393 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
130*300 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
72 dpi رزولوشن(dpi)
30 Mb حجم(mb)
1401/12/10 تاریخ انتشار
30 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

طرح تابلو کاشت ناخن در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی قرمز و طلایی و افقی طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت تابلو کاشت و ترمیم ناخن و … در اندازه های بزرگ استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای سالن زیبایی بانوان، طرحهای انواع مشاغل دیگر، طرحهای مناسبت های ملی و مذهبی، طرحهای وکتور و دوربری و تایپوگرافی و …. دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید.

بنر خدمات زیبایی ناخن

طرح لایه باز بنر کاشت و ترمیم و اکستنشن ناخن که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : خوشنویسی و تایپوگرافی خدمات زیبایی ناخن به رنگ طلایی، کادر و مکانی برای قرار دادن نام و تلفن و …. که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است، دوربری تصویر کاشت ناخن ، دوربری موج طلایی ، دوربری نور ، دوربری لوگو کاشت و ترمیم ناخن، دوربری آیکون های مرتبط با کاشت و ترمیم ناخن، دوربری پر سفید، دوربری لیبل وی ای پی ، بک گراند قرمز و … قسمت های مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید و نوشته های مودر نظر خود را جایگزین نمایید.

توجه : نوشته های این طراحی به صورت فونت نبوده و برای خطاطی از نرم افزارهای خوشنویسی استفاده شده است.

طراحی بنر لایه باز خدمات کاشت ناخن

طرح تابلو کاشت ناخن و یا طراحی تابلو کاشت و ترمیم ناخن که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه 300 در 130 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای تراکت کاشت ناخن را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

30000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=85393