0

طرح تابلو سالن کاشت ناخن

85403 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
130*300 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
72 dpi رزولوشن(dpi)
36 Mb حجم(mb)
1401/12/10 تاریخ انتشار
33 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

طرح تابلو سالن کاشت ناخن در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی مشکی و طلایی و افقی طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای تابلو و تراکت و کارت ویزیت سالن زیبایی بانوان، طرحهای انواع مشاغل، طرحهای بنر مناسبت های ملی و مذهبی ، طرحهای وکتور و دوربری و تایپوگرافی و خوشنویسی و …. دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

بنر لایه باز کاشت و ترمیم ناخن

طراحی تابلو و بنر سالن کاشت و ترمیم ناخن که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : خوشنویسی و تایپوگرافی سالن زیبایی ناخن به رنگ طلایی، دوربری تصویر کاشت ناخن به رنگ طلایی، دوربری لوگو کاشت ناخن، متن تبلیغاتی کاشت و ترمیم ناخن، کادر و مکانی برای قرار دادن نام و نوشته ها و تلفن و … که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است، دوربری طرح اسلیمی، دوربری موج طلایی ، بک گراند مشکی و …. قسمتهای مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

طرح تابلو سالن خدمات ناخن

طرح تابلو سالن کاشت ناخن و یا طرح لایه باز بنر سالن خدمات زیبایی ناخن که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه 300 در 130 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است، که می توانید در سایر اندازه های بزرگ تر و یا کوچک تر نیز استفاده نمایید، همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای تراکت کاشت ناخن را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

30000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=85403