0

طرح تابلو خدمات ابرو

86050 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
130*300 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
72 dpi رزولوشن(dpi)
34 Mb حجم(mb)
1401/12/17 تاریخ انتشار
39 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

طرح تابلو خدمات ابرو در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی مشکی و طلایی و به صورت افقی طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت بنر و … استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای کارت ویزیت و تراکت رنگی و ریسو و بنر استند سالن زیبایی زنانه، طرحهای انواع مشاغل دیگر، طرحهای مناسبت های ملی و مذهبی، طرحهای دوربری و وکتور و تایپوگرافی و …. دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید.

بنر سالن کاشت و اکستنشن ابرو

طرح لایه باز بنر میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : تصویر با کیفیت میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو ، دوربری کادر طلایی، دوبری نور ، تایپوگرافی خدمات زیبایی ابرو به رنگ طلایی، کادر و مکانی برای قرار دادن نام و نوشته ها و تلفن و … که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است، دوربری لوگو کاشت و اکستنشن ابرو، دوربری لیبل طلایی وی ای پی ، متن تبلیغاتی کاشت ابرو به صورت خطاطی شده و …. قسمتهای مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا و نوشته های مورد نظر خود را جایگزین نمایید.

طراحی تابلو اکستنشن ابرو

طرح تابلو خدمات ابرو و یا طرح لایه باز بنر و تابلو کاشت و اکستنشن ابرو که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه 300 در 130 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است که می توانید در سایر اندازه های بزرگ تر و یا کوچک تر نیز استفاده نمایید همچنین انواع طرحهای تراکت کاشت ابرو را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

30000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=86050