0

طرح بنر کاشت ناخن

85539 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
130*300 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
72 dpi رزولوشن(dpi)
33 Mb حجم(mb)
1401/12/12 تاریخ انتشار
25 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

طرح بنر کاشت ناخن در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی مشکی و طلایی و افقی طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت تابلو و … استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای تابلو و کارت ویزیت و تراکت سالن زیبایی بانوان، طرحهای انواع مشاغل، طرحهای وکتور و دوربری و تایپوگرافی و …. دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

طرح تابلو سالن خدمات کاشت ناخن

طرح تابلو خدمات کاشت و ترمیم و اکستنشن ناخن که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : دوربری تصویر کاشت ناخن، دوربری لیبل طلایی وی ای پی، دوربری آیکون های مرتبط با کاشت ناخن، دوربری لیبل و کادر مشکی و طلایی برای قرار دادن نام و نوشته های مورد نظر شما شما که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است، متن تبلیغاتی کاشت و ترمیم ناخن به صورت دست نویس، دوربری نور ، کادر و مکانی برای قرار دادن تلفن و …. قمت های مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

بنر خدمات کاشت ناخن

طرح لایه باز بنر خدمات کاشت ناخن که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه 300 در 130 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است، که سایر اندازه های بزرگ تر و یا کوچک تر نیز می توانید استفاده نمایید همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای تراکت کاشت ناخن را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

30000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=85539