0

طرح بنر فروشگاه پوشاک بچه گانه

94913 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
42*30 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
23 Mb حجم(mb)
1402/02/29 تاریخ انتشار
27 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

طرح بنر فروشگاه پوشاک بچه گانه در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی آبی و نارنجی و عمودی می باشد که می توانید بعد از خرید و دانلود به سهولت نوشته ها و سایر قسمت های مورد نیاز خود را ویرایش و در اندازه های بزرگ یا کوچک و … چاپ و استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای تابلو و استند و تراکت رنگی و ریسو و کارت ویزیت پوشاک مردانه و زنانه، طرحهای انواع مشاغل، طرحهای مناسبتی، طرحهای دوربری و تایپوگرافی و وکتور و … دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید.

بنر پوشاک بچه گانه

بنر لایه باز پوشاک بچه گانه که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری دختربچه با لباس جین، دوربری پسربچه با لباس رسمی و کت، دوربری نوزاد با شلوار جین، دوربری نور ، دوربری لیبل و کادر برای قرار دادن نام فروشگاه و نوشته های که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است، دوربری لیبل طلایی کیفیت بالا، دوربری لوگو و برند شرکت های تولید کننده پوشاک بچه گانه اعم از : کوتون، زارا، نکست، ال تی بی، لیندکس ،ال سی وایکیکی ،اچ اند ام، گوچی، گپ، دی اند جی، بیبی دیور ، دوربری دایره های طلایی و ستاره های طلایی، کادر و مکانی برای قرار دادن تلفن و ادرس و … دوربری آیکون انواع لباس کودک و …. قسمت های مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و نوشته های مورد نظر خود را جایگزین نمایید.

طرح بنر پوشاک بچه گانه

طرح بنر فروشگاه پوشاک بچه گانه و یا طراحی بنر لایه باز فروشگاه پوشاک بچه گانه که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای تراکت پوشاک بچه گانه را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

30000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=94913