0

طرح بنر جشن الفبا مدرسه پسرانه

95629 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
42*30 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
29 Mb حجم(mb)
1402/03/02 تاریخ انتشار
38 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

طرح بنر جشن الفبا مدرسه پسرانه در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی سبز و آبی و به صورت عمودی طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ در اندازه های بزرگ و یا کوچک به صورت باکیفیت استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای لوح تقدیر جشن الفبا ، کارت دعوت جشن الفبا، انواع طرحهای مدارس، طرحهای انواع مشاغل، طرحهای مناسبتی، طرحهای وکتور و دوربری و تایپوگرافی و … دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید.

بنر جشن الفبا پسرانه

طرح لایه باز جشن الفبا مدارس پسرانه که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری کارتونی دانش آموز پسربچه با لباس فارغ التحصیلی، دوربری پرچم ایران، دوربری برگ سبز درخت، دوربری پرچم ایران، دوربری کادر و لیبل به همراه تایپوگرافی جشن الفبا مبارک، دوربری مداد کارتونی با کلاه فارغ التحصیلی، دوربری کارتونی کتاب با کلاه فارغ التحصیلی، دوربری کارتونی حروف فارسی ، دوربری کارتونی اعداد فارسی، دوربری کارتونی پروانه، دوربری کارتونی سبزه و گل، دوربری نور ، بک گراند آبی ، دوربری سبزه ، دوربری ابر و … قسمت های مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

بنر لایه باز جشن الفبا

طرح لایه باز بنر جشن الفبا برای مدارس پسرانه که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید در سایر اندازه های 2 در 3 متر و یا … استفاده نمایید همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای لوح تقدیر چشن الفبا دخترانه و پسرانه را نیز میتوانید در این قسمت مشاهده نمایید

30000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=95629