0

طرح بنر جشن الفبا مدرسه دخترانه

95542 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
42*30 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
24 Mb حجم(mb)
1402/03/01 تاریخ انتشار
44 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

طرح بنر جشن الفبا مدرسه دخترانه در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی سبز و آبی و به صورت عمودی طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود قسمت های مختلف آن را ویرایش و در اندازه های بزرگ و یا کوچک به صورت باکیفیت استفاده و چاپ نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای لوح تقدیر جشن الفبا مدارس پیرانه و دخترانه، انواع طرحهای مدارس، طرحهای مشاغل، طرحهای مناسبتی ، طرحهای وکتور و دوربری و تایپوگرافی و … دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید.

بنر جشن الفبا

طرح لایه باز بنر جشن الفبا مدارس دخترانه که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است: دوربری دانش آموز دختربچه با حجاب به همراه کلاه و مدرک فارغ التحصیلی به صورت کارتونی، دوربری کارتونی دختربچه باحجاب ، دوربری کارتونی حروف الفبا، دوربری کارتونی اعداد فارسی، دوربری برگ سبز درخت، دوربری کارتونی کتاب، دوربری کارتونی مداد، دوربری کارتونی سبزه، بک گراند آسمان آبی، دوربری لیبل و کادر به همراه متن تایپوگرافی شده جشن الفبا مبارک و …. قسمت های مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

بنر لایه باز جشن الفبا

طراحی بنر جشن الفبا مدارس دخترانه که تصویر نمونه آن را مشاهده می نماید در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 می باشد که در سایر اندازه های بزرگ 2 در 3 متر و یا کوچک تر نی زمی توانید استفاده نمایید همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای لوح تقدیر جشن الفبا را نیز می توانید در این قسمتا مشاهده نمایید.

30000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=95542