0

طرح بنر جشن الفبا مدارس دخترانه

95877 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
42*30 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
23 Mb حجم(mb)
1402/03/03 تاریخ انتشار
22 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

طرح بنر جشن الفبا مدارس دخترانه در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی آبی و سبز و به صورت عمودی می باشد که می توانید بعد از خرید و دانلود قسمت های مختلف طراحی را ویرایش و در اندازه های بزرگ مانند 2 در 3 متر و یا کوچک تر و … استفاده و چاپ نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای لوح تقدیر جشن الفبا مدرسه پسرانه و دخترانه، انواع طرحهای مدارس، طرحهای مشاغل، طرحهای مناسبت های ملی و مذهبی، طرحهای وکتور و دوربری و تایپوگرافی و …. دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید.

بنر جشن الفبا دخترانه

بنر لایه باز جشن الفبا مدارس دخترانه که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری کارتونی دانش آموز دختربچه باحجاب به همراه لباس و کلاه فارغ التحصیلی، دوربری کارتونی دانش آموز دختربچه در حال کتاب خواندن، دوربری کارتونی کتاب ، دوربری کارتونی مداد ، دوربری کارتونی ابر و خورشید، دوربری ریسه و پرچم رنگی به همراه حروف الفبا فارسی ، دوربری کارتونی حروف الفبا فارسی ، دوربری ستاره و ریسه رنگی، دوربری ریسه پرچم ایران، دوربری برگ سبز ، تایپوگرافی جشن الفبا مبارک، دوربری سبزه و بک گراند آبی آسمان، دوربری سبزه و گل و …. قسمت های مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

بنر لایه باز جشن الفبا مدرسه دخترانه

طرح بنر جشن الفبا مدارس دخترانه و یا طراحی بنر لایه باز جشن الفبا مدرسه دخترانه که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 می باشد همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای لوح تقدیر جشن الفبا را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

30000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=95877