0

طرح بنر استند کاشت ناخن

85697 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
90*200 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
72 dpi رزولوشن(dpi)
22 Mb حجم(mb)
1401/12/13 تاریخ انتشار
35 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

طرح بنر استند کاشت ناخن در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی مشکی و طلایی و عمودی طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت رنگی و …. استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای تابلو و کارت ویزیت و تراکت رنگی و ریسو سالن زیبایی زنانه، طرحهای انواع مشاغل، طرحهای مناسبت های ملی وذمذهبی، طرحهای وکتور و دوربری و تایپوگرافی و …. دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

بنر استند کاشت و ترمیم ناخن

طراحی بنر استند کاشت و اکستنشن و ترمیم ناخن که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : دوربری کاشت ناخن، دوربری موج طلایی، دوربری نور ، دوربری گلبرگ های طلایی، دوربری لیبل مشکی و طلایی وی ای پی ، کادر و مکانی برای قرار دادن نام و نوشته ها و تلفن و … که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است، متن تبلیغاتی کاشت ناخن به صورت دست نویس، بک گراند مشکی، لوگو کاشت ناخن و …. قسمتهای مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

طراحی بنر استند خدمات کاشت ناخن

طرح بنر استند کاشت ناخن و یا بنر استند خدمات کاشت و ترمیم ناخن که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه 200 در 90 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است، همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای تابلو کاشت ناخن را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید. شما می توانید این طراحی را در سایر اندازه های بزرگ تر و یا کوچک تر نیز استفاده نمایید.

30000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=85697