0

طرح بنر استند مرغ فروشی

29143 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
90*200 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
72 dpi رزولوشن(dpi)
18 Mb حجم(mb)
۱۴۰۰/۰۳/۱۲ تاریخ انتشار
46 بازدید

طرح بنر استند مرغ فروشی لایه باز و در فرمت psd و با بک گراند قرمز و با کیفیت بالا طراحی شده است که با توجه به فرمت آن قسمت های مختلف آن را می توانید ویرایش و جابجا نمایید، اشما می توانید این طراحی را هم به صورت تکی و هم به صورت اشتراکی خرید و دانلود نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از کارت ویزیت ، تراکت های رنگی و ریسو ، طرحهای تابلو ، طرحهای دیگر مشاغل ، طرحهای مناسبت های ملی و مذهبی ، طرحهای وکتور و دوربری ، تایپوگرافی و …. دسترسی ارزان تر و آسان تر خواهید داشت این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

بنر استند مرغ فروشی

طرح لایه باز بنر استند مرغ فروشی که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری لوگو مرغ فروشی ، دوربری گوشت مرغ به صورت 3 بعدی به همراه گوشت بال مرغ و … ، دوربری کادرها و سایه به همراه نور و به شکل موج ، دوربری لیبل ضمانت کیفیت ، دوربری لیبل برای قرار دادن شماره تماس موبایل و تلفن که آیکون هر قسمت قرار داده شده است ، بک گراند قرمز و … همه قسمت های این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

بنر لایه باز استند مرغ فروشی

طرح لایه باز بنر استند مرغ فروشی که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد 200 در 90 سانتی متر و به صورت عمودی و استندی طراحی شده است که می توانید در سایر اندازه ها نیز چاپ نمایید همچنین انواع طرحهای تراکت مرغ فروشی و طرحهای کارت ویزیت مرغ فروشی را در این قسمت و انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه مشاهده می نمایید. همچنین مشخصات دقیق تر این طراحی را در قسمت جزئیات فایل مشاهده می نمایید.

20000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
محصولات مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=29143