0

طرح بنر استند خدمات ابرو

85941 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
90*200 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
72 dpi رزولوشن(dpi)
29 Mb حجم(mb)
1401/12/16 تاریخ انتشار
31 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

طرح بنر استند خدمات ابرو در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی مشکی و طلایی طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت عمودی و …. استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای تابلو و تراکت و کارت ویزیت سالن زیبایی زنانه، طرحهای انواع مشاغل دیگر، طرحهای مناسبت های ملی و مذهبی، طرحهای وکتور و دوربری و تایپوگرافی و … دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

بنر استند سالن تخصصی ابرو

طرح لایه باز بنر استند خدمات میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است: دوربری تصویر با کیفیت میکروپیگمنتیشن ابرو ، دوربری پر سفید، دوربری موج طلایی، دوربری نور ، تایپوگرافی خدمات زیبایی ابرو به رنگ طلایی، کادر و مکانی برای قرار دادن نام و نوشته ها و تلفن و …. که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است، دوربری لوگو کاشت ابرو، متن تبلیغاتی کاشت ابرو، دوربری لیبل وی ای پی، بک گراند مشکی و …. قسمتهای مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا و نوشته های مورد نظر خود را جایگزین نمایید.

بنر عمودی میکروپیگمنتیشن ابرو

طرح لایه باز بنر استند سالن تخصصی کاشت ابرو که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه 200 در 90 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است که می توانید در سایر اندازه های بزرگ تر و یا کوچک تر نیز استفاده نمایید همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای تراکت کاشت ابرو را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

30000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=85941