0

طرح بنر استند اکستنشن مژه

84259 شناسه محصول
فرمت فایل
ابعاد
مد رنگی
رزولوشن(dpi)
حجم(mb)
1401/11/28 تاریخ انتشار
45 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

طرح بنر استند اکستنشن مژه در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ یندی کرم طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ عمودی استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای کارت ویزیت و تراکت کاشت مژه، طرحهای سالن زیبایی بانوان، طرحهای انواع مشاغل دیگر، طرحهای بنر مناسبت های ملی و مذهبی، طرحهای وکتور  و دوربری و خوشنویسی و …. دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

طرح بنر استند کاشت مژه

بنر استند کاشت مژه که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : دوربری لوگو کاشت مژه، دوربری کادر و موج به رنگ کرم، دوربری نور ، تصویر با کیفیت کاشت مژه، دوربری پر سفید، کادر و مکانی برای قرار دادن نام و نوشته های مورد نظر شما که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است و … قسمتهای مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا و نوشته های مورد نظر خود را جایگزین نمایید.

بنر لایه باز استند اکستنشن مژه

طرح بنر استند اکستنشن مژه و یا بنر استند و عمودی اکستنشن و کاشت مژه که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه 200 در 90 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است، همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای کارت ویزیت کاشت مژه بانوان را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نماید.شما می توانید این طراحی را در سایر اندازه های بزرگ تر و یا کوچک تر با حفظ تناسب استفاده و چاپ نمایید.

30000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=84259