0

طراحی کارت ویزیت خدمات زیبایی ابرو

86136 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
6*9 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
8 Mb حجم(mb)
1401/12/20 تاریخ انتشار
32 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

طراحی کارت ویزیت خدمات زیبایی ابرو در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی مشکی و طلایی و به صورت عمودی طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت دو رو اعم از دورگرد و یا چهارگوش و … دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای بنر و تابلو و تراکت رنگی و ریسو سالن زیبایی زنانه، طرحهای انواع مشاغل دیگر، طرحهای مناسبت های ملی و مذهبی، طرحهای وکتور و دوربری و فایل لایه باز و خوشنویسی و …. دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید. این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

کارت ویزیت میکروبلیدینگ ابرو

طرح لایه باز کارت ویزیت میکروبلیدینگ ابرو که تصویر نمونه آن را مشاهده می نماید از قسمتهای زیر تشکیل شده است :دوربری تصویر با کیفیت میکروبلیدینگ ابرو ،دوربری موج طلایی ، دوربری نور ، دوربری لوگو میکروپیگمنتیشن ابرو،  تایپوگرافی و خوشنویسی خدمات زیبایی ابرو به رنگ طلایی، کادر و مکانی برای قرار دادن نام و نوشته ها و ادرس و تلفن و …. که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است، دوربری آیکون های مرتبط با کاشت و خدمات ابرو، خوشنویسی متن تبلیغاتی کاشت ابرو، بک گراند مشکی و …. قسمتهای مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا و نوشته های مورد نظر خود را جایگزین نمایید.

کارت ویزیت میکروپیگمنتیشن ابرو

طراحی کارت ویزیت لایه باز میکروپیگمنتیشن و فیبروز ابرو و یا طراحی کارت ویزیت خدمات زیبایی ابرو که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد 9 در 6 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای بنر یکروبلیدینگ ابرو را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

25000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=86136