0

طراحی کارت ویزیت آرایشگاه زنانه

87094 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
6*9 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
9 Mb حجم(mb)
1401/12/26 تاریخ انتشار
21 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

طراحی کارت ویزیت آرایشگاه زنانه در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی مشکی و طلایی و به صورت عمودی طراحی شده است، که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت عمودی استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای بنر و تابلو و تراکت های رنگی و ریسو سالن زیبایی بانوان، طرحهای انواع مشاغل دیگر، طرحهای مناسبت های ملی و مذهبی، طرحهای وکتور و دوربری و فایل لایه باز و … دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید.

کارت ویزیت لایه باز آرایشگاه زنانه

طراحی کارت ویزیت سالن زیبایی زنانه که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : تصویر باکیفیت زن به رنگ مشکی و طلایی، تایپوگرافی سالن زیبایی به رنگ طلایی، کادر و مکانی برای قرار دادن نام و نوشته های مورد نظر شما که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است، دوربری آیکون های مرتبط با سالن زیبایی بانوان، بک گراند مشکی به همراه بافت، لوگو طلایی سالن زیبایی بانوان، متن تبلیغاتی سالن زیبایی به صورت دست نویس و … قسمتهای مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

طرح کارت ویزیت سالن زیبایی زنانه

طرح لایه باز کارت ویزیت آرایشگاه و سالن زیبایی زنانه که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه 9 در 6 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است، همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای تراکت سالن زیبایی زنانه را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

25000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=87094