0

طراحی تراکت لایه باز کاشت ناخن

84707 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
A4 ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
15 Mb حجم(mb)
1401/12/03 تاریخ انتشار
48 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

طراحی تراکت لایه باز کاشت ناخن در فرمت psd و با بک گراند و رنگ بندی مشکی و طلایی و به صورت عمودی طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت رنگی و … در اندازه های استاندارد استفاده و چاپ نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای بنر و تابلو و کارت ویزیت سالن زیبایی، طرحهای انواع مشاغل، طرحهای مناسبت های ملی ومذهبی، طرحهای وکتور و دوربری و تایپوگرافی و خوشنویسی و …. دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

طرح تراکت کاشت ناخن

طراحی تراکت لایه باز طراحی و کاشت و ترمیم ناخن که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : دوربری موج طلایی، دوربری تصویر کاشت ناخن، دوربری آیکون های مرتبط با کاشت ناخن، کادر ومکانی برای قرار دادن نام و نوشته و ادرس و تلفن و … که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است، دوربری برگ های طلایی، دوربری نور، شعار تبلیغاتی برای کاشت ناخن به صورت دست نویس، بک گراند مشکی و … قسمتهای مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

طرح لایه باز تراکت کاشت و ترمیم ناخن

طراحی تراکت لایه باز کاشت و ترمیم ناخن که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه A4 و با رزولویشن 300 طراحی شده است، همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای تابلو کاشت و اکستنشن ناخن را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید. شما می توانید این طراحی را در سایر اندازه های بزرگ تر و یا کوچک تر تیز استفاده نمایید.

30000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=84707