0

طراحی تراکت آرایشگاه زنانه

86993 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
A4 ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
21 Mb حجم(mb)
1401/12/24 تاریخ انتشار
18 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

طراحی تراکت آرایشگاه زنانه در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی مشکی و طلایی و عمودی طراحی شده است، که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت رنگی و …. استفاده نمایید، با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای کارت ویزیت و تراکت و بنر و تابلو سالن زیبایی زنانه، طرحهای انواع مشاغل دیگر، طرحهای مناسبت های ملی و مذهبی، طرحهای دوربری و وکتور و خوشنویسی و …. دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید.

تراکت سالن زیبایی زنانه

طرح لایه باز تراکت سالن زیبایی زنانه که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : دوربری کادر طلایی، تصویر با کیفیت زن به رنگ مشکی و طلایی، کادر و مکانی برای قرار دادن نام سالن و نوشته ها و ادرس و تلفن و …. که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است، تایپوگرافی سالن زیبایی به رنگ طلایی، دوربری لوگو سالن زیبایی و …. قسمتهای مختلف این طراحی را می توانید جابجا و ویرایش نمایید.

طراحی تراکت سالن زیبایی زنانه

طراحی تراکت آرایشگاه زنانه و یا تراکت لایه باز سالن زیبایی زنانه که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه A4 و با رزولویشن 300 طراحی شده است، که می توانید در سایر اندازه های بزرگ تر و یا کوچک تر استفاده نمایید همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای تابلو سالن زیبایی زنانه را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

30000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=86993