0

طراحی تابلو کاشت ناخن

85400 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
130*300 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
72 dpi رزولوشن(dpi)
31 Mb حجم(mb)
1401/12/10 تاریخ انتشار
28 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

طراحی تابلو کاشت ناخن در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی مشکی و طلایی و به صورت افقی می باشد که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت تابلو تبلیغاتی و … استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای سالن زیبایی بانوان، طرحهای انواع مشاغل، طرحهای بنر مناسبت های ملی و مذهبی، طرحهای دوربری و وکتور و خوشنویسی و فایل لایه باز و …. دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی دشه است.

بنر کاشت و ترمیم ناخن

طرح تابلو سالن کاشت و ترمیم و اکستنشن ناخن که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : دوربری تصویر کاشت ناخن، دوربری موج طلایی ، دوربری پر سفید، دوربری لوگو کاشت ناخن، دوربری لیبل طلایی وی ای پی ، دوربری لوگو کاشت ناخن، کادر و مکانی برای قرار دادن نام و نوشته ها و …. که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است، بک گراند مشکی، دوربری لیبل طلایی برای قرار دادن شماره تماس که به صورت نمونه قرار داده شده است، متن تبلیغاتی سالن کاشت ناخن به صورت دست نویس و … قسمتهای مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و  جابجا نمایید.

بنر لایه باز سالن کاشت ناخن

طرح تابلو خدمات کاشت ناخن که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه 300 در 130 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است، همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای تراکت کاشت و ترمیم ناخن را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

30000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=85400