0

طراحی بنر کاشت ناخن

85546 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
130*300 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
72 dpi رزولوشن(dpi)
30 Mb حجم(mb)
1401/12/12 تاریخ انتشار
31 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

طراحی بنر کاشت ناخن در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی کرم و طلایی و افقی می باشد که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت تابلو و … استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای بنر و تابلو و کارت ویزیت و تراکتهای رنگی و ریسو سالن زیبایی زنانه، طرحهای انواع مشاغل، طرحهای وکتور و دوربری و تایپوگرافی و فایل لایه باز و طرحهای مناسبت های ملی و مذهبی و …. دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه  و طراحی شده است.

بنر لایه باز کاشت و ترمیم ناخن

طراحی تابلو و بنر کاشت و ترمیم و اکستنشن ناخن که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : دوربری تصویر کاشت ناخن، دوربری آیکون های مرتبط با کاشت ناخن، دوربری گلبرگ های سرخ، دوربری لوگو کاشت و ترمیم ناخن، خوشنویسی و تایپوگرافی سالن کاشت ناخن، کادر و مکانی برای قرار دادن نام و تلفن و …. که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است، دوربری نور ، دوربری موج طلایی طلایی و بک گراند کرم و …. قسمتهای مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

طرح تابلو سالن کاشت ناخن

طراحی تابلو سالن کاشت و ترمیم ناخن که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه 300 در 130 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است که می توانید در سایر اندازه های بزرگ تر و یا کوچک تر استفاده نمایید همچنین انواع طرحهای تراکت سالن کاشت ناخن را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید

30000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=85546