0

طراحی بنر لباس فروشی مردانه

93499 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
42*30 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
25 Mb حجم(mb)
1402/02/22 تاریخ انتشار
35 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

طراحی بنر لباس فروشی مردانه در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی مشکی و طلایی و عمودی می باشد که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت تبلیغاتی در اندازه های بزرگ و یا کوچک به صورت باکیفیت استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای بنر و استند و تابلو و کارت ویزیت و تراکتهای رنگی و ریسو فروشگاه پوشاک مردانه، پوشاک زنانه و پوشاک بچگانه، طرحهای انواع مشاغل دیگر، طرحهای مناسبت های ملی و مذهبی و …. دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

بنر پوشاک مردانه

بنر لایه باز پوشاک مردانه که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری مرد جوان با کاپشن چرم با کلاه و عینک آفتابی، دوربری کادر و لیبل طلایی برای قرار دادن نام فروشگاه که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است، کادر و مکانی برای قرار دادن سایر نوشته ها و ادرس و تلفن و … که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است، دوربری لیبل طلایی بالاترین کیفیت ، دوربری نور ، دوربری نور به رنگ مشکی و طلایی و …. قسمت های مختلف این طرح را می توانید ویرایش و جابجا و نوشته های مورد نظر خود را جایگزین نمایید.

بنر لایه باز فروشگاه پوشاک مردانه

طراحی بنر لباس فروشی مردانه و یا طرح لایه باز بنر فروشگاه پوشاک مردانه که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 می باشد که می توانید انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای تراکت پوشاک مردانه را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید. شما می توانید این طراحی را در اندازه های 2 در 3 متر و یا بزرگ تر و یا کوچک تر نیز استفاده نمایید.

30000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=93499