0

تراکت لایه باز مرغ فروشی

28993 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
A4 ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
14 Mb حجم(mb)
۱۴۰۰/۰۳/۱۱ تاریخ انتشار
44 بازدید

تراکت لایه باز مرغ فروشی در فرمت psd و در اندازه استاندارد و با بک گراند آبی طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود (تکی و اشتراکی) در انواع چاپ به صورت عمودی استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از کارت ویزیت و طراحی تابلو ، انواع طرحهای دیگر مشاغل ، طرحهای بنر مناسبت های ملی و مذهبی ، طرح های وکتور و دوربری و تایپوگرافی و … دسترسی ارزان و آسان تر داشته باشید این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

تراکت مرغ فروشی

طرح تراکت لایه باز فروشگاه مرغ فروشی که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری گوشت مرغ به صورت 3 بعدی ، دوربری مرغ کارتونی به همراه بک گراند مزرعه  ، دوربری لیبل سه بعدی ، دوربری بک گراند نور در زمینه طراحی ، دوربری لیبل سه برای قرار دادن متن مورد نظر ، کادر و مکانی برای قرار دادن نام فروشگاه و نوشته های آن و ادرس و تلفن و …. که به صورت نمونه قرار داده شده است ، بک گراند آبی و … همه قسمت های این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا و نوشته های مورد نظر را جایزگین نمایید.

طرح تراکت تبلیغاتی مرغ فروشی

تراکت تبلیغاتی فروشگاه مرغ که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد A4 و با رزولویشن 300 و باکیفیت بالا طراحی شده است که می توانید در سایر اندازه های استاندارد نیز استفاده نمایید همچنین انواع طرحهای کارت ویزیت مرغ فروشی و طرحهای بنر مرغ فروشی را در این قسمت مشاهده می نمایید. انواع طرحهای مشابه را نیز در انتهای همین صفحه مشاهده می نمایید.

20000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
محصولات مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=28993