0

تراکت رستوران غذای دریایی

3043 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
A5 ابعاد
CMYK مد رنگی
300 رزولوشن(dpi)
35 MB حجم(mb)
۱۳۹۹/۰۱/۲۵ تاریخ انتشار
582 بازدید

تراکت رستوران غذای دریایی . یا تراکت تبلیغاتی رستوران و غذای آماده دریایی ، در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی طرح تهیه و طراحی شده است که می توانید در انواع چاپ برگه های تبلیغاتی به صورت تراکت برای رستورانهای دریایی و یا غذاهای دریایی و … استفاده نمایید با توجه به فرمت این طرح کلیه قسمت های آن را نیز می توانید ویرایش نمایید.

تراکت لایه باز رستوران دریایی

این طرح لایه باز تراکت برای رستوران های دریایی و غذاهای دریایی متشکل از قسمت های زیر میباشد : تصویر باکیفیت و استوک ماهی سرخ شده به همراه سبزیجات ، مکانی برای قرار دادن نوشته های مورد نظر شما که به صورت پیش فرض قرار داده ایم ، شعار تبلیغاتی مناسب رستوران های دریایی ، مکانی برای قرار دادن آدرس و تلفن ، وکتور png سرآشپز به همراه ماهی ، تصویر شاتر استوک میگو و غذاهای دریایی ، لیست غذا موجود ، و … این طرح در بکگراند و زمینه زرد و نارجی طراحی شده است ، کلیه قسمت های نام برده و … را می توانید در تصاویر پیش فرض مشاهده نمایید.

تراکت تبلیغاتی رستوران غذای دریایی

با توجه به کیفیت بالای این طرح تراکت می توانید از آن در اندازه های A4 نیز استفاده نمایید در حال حاضر اندازه این طرح a5 و با رزولویشن 300 بوده است این طرح لایه باز تراکت رستوران دریایی به صورت دو رو و رنگی طراحی شده که می توانید با اندکی ویرایش به صورت ریسو (سیاه و سفید)  نیز استفاده نمایید.

10000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
تراکت رستوران غذای دریایی
محصولات مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=3043