0

تراکت دفتر مهندسی ساختمان

29505 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
A4 ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
25 Mb حجم(mb)
۱۴۰۰/۰۳/۱۶ تاریخ انتشار
27 بازدید

تراکت دفتر مهندسی ساختمان در فرمت psd و لایه باز و به صورت 3 بعدی و با بک گراند مشکی و نارنجی طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود (تکی و یا اشتراکی) در انواع چاپ به صورت رنگی و با کیفیت بالا استفاده نمایید، با توجه به فرمت این طراحی کلیه قسمت های آن را می توانید ویرایش و جابجا نمایید، با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به انواع طرحهای مرتبط ، طرحهای بنر و تابلو ، طرحهای کارت ویزیت ، طرحهای وکتور و دوربری و تایپوگرافی ، طرحهای بنر مناسبت های ملی و مذهبی و …. دسترسی ارزان تر و آسان تر داشته باشید این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

تراکت شرکت ساختمانی

طرح تراکت لایه باز شرکت فنی و مهندسی ساختمان که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری مهندس ساختمانی به همراه نقشه ساختمانی در دست ، کادر به همراه عکس های معماری ساختمان ، کادر برای قرار دادن لوگو شرکت ، دوربری کادر برای قرار دادن مشاره تماس و ادرس و … ، کادر و مکانی برای قرار دادن نام شرکت و نوشته های آن که به صورت نمونه قرار داده شده است ، دوربری نور در بک گراند طراحی ، زمینه و بک گراند مشکی و نارنجی و … همه قسمت های این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نموده و سپس استفاده و یا چاپ نمایید.

تراکت دفتر فنی و مهندسی ساختمان

طرح تراکت دفتر مهندسی ساختمان در اندازه استاندارد A4 و با رزولویشن 300 و با کیفیت بوده که در سایر اندازه ها نیز می توانید استفاده نمایید همچنین انواع طرحهای تراکت شرکت ساختمانی را در این قسمت و یا در انتهای همین صفحه مشاهده نمایید. جزئیات دقیق تر این طراحی را در قسمت مشخصات فایل نیز مشاهده می نمایید.

20000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
محصولات مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=29505