0

تراکت دفتر فنی مهندسی ساختمان

29367 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
A4 ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
18 Mb حجم(mb)
۱۴۰۰/۰۳/۱۵ تاریخ انتشار
32 بازدید

تراکت دفتر فنی مهندسی ساختمان در فرمت psd و لایه باز طراحی شده است که می توانید هم به صورت تکی و هم به صورت اشتراکی خرید و دانلود و استفاده و چاپ نمایید شما می توانید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مرتبط و مشابه، طرحهای بنر مناسبت های ملی و مذهبی ، طرحهای وکتور و دوربری و تایپوگرافی ، طرحهای دیگر مشاغل ، طرحهای کارت ویزیت و … دسترسی اسان تر و ارزان تر داشته باشید این طراحی با بک گراند آبی تیره و به صورت 3 بعدی طراحی شده است.

تراکت دفتر مهندسی ساختمان

طرح تراکت لایه باز دفتر مهندسی ساختمان به صورت 3 بعدی طراحی شده است که نمونه تصویر آن را نیز مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری نقشه ساختمان به صورت سه بعدی ، دوربری ساختمان به صورت 3 بعدی ، دوربری کلاه منهدسی ، دوربری متر ، دوربری لوگو شرکت مهندسی ساختمان ، دوربری لیبل و کادر برای قرار دادن نام شرکت و نوشته های آن که به صورت نمونه قرار داده شده است ، دوربری لیبل ، دوربری نور ، بک گراند آبی در زمینه طراحی ، کادر و مکانی برای قرار دادن شماره تلفن و ادرس و …. همه قسمت های این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

تراکت تبلیغاتی شرکت مهندسی ساختمان

تراکت دفتر فنی مهندسی ساختمان و یا طرح تراکت تبلیغاتی شرکت مهندسی ساختمان که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید در اندازه A4 و با رزولویشن 300 بوده است که دارای کیفیت بالایی بوده در نیتجه اینکه در سایر اندازه های استاندارد می توانید استفاده نمایید همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه مشاهده می نمایید. همچنین انواع طرح های بنر شرکت ساختمانی را در این قسمت مشاهده می نمایید.

20000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
محصولات مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=29367