0

تراکت تبلیغاتی باشگاه بدنسازی

22356 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
A4 ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
16 Mb حجم(mb)
۱۴۰۰/۰۱/۰۷ تاریخ انتشار
92 بازدید

تراکت تبلیغاتی باشگاه بدنسازی در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ رنگی استفاده نمایید. با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به کلیه طرحهای مشابه اعم از بنر تبلیغاتی ، طراحی تابلو ، کارت ویزیت ، وکتور ، دوربری و … دسترسی ارزان تر و آسان تر داشته باشید این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است. با توجه به فرمت این طراحی کلیه قسمت های آن را نیز می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

تراکت باشگاه بدنسازی

طرح تراکت لایه باز باشگاه بدنسازی که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : تصویر با کیفیت ورزشکار در حال تمرین ، دوربری لیبل طلایی لوگو باشگاه بدنسازی ، کادر برای قرار دادن نام باشگاه مورد نظر شما و نوشته های آن ، کادر برای قرار دادن شماره تماس و موبایل و … ، دوربری نور ، بک گراند تیره و … همه قسمت های این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

طرح تراکت باشگاه بدنسازی

تراکت تبلیغاتی باشگاه بدنسازی و یا تراکت لایه باز باشگاه بدنسازی که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد A4  و با رزولویشن 300 و با کیفیت بالا طراحی شده است همچنین انواع طرح های تابلو باشگاه بدنسازی را در این قسمت می توانید مشاهده نمایید، جزئیات دقیق تر این طراحی را می توانید در قسمت مشخصات فایل نیز مشاهده می نمایید. همچنین شما می توانید این طراحی را در انواع اندازه های بزرگ تر و یا کوچک تر استفاده نمایید.

15000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
محصولات مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=22356