0

تراکت باشگاه بدنسازی

22010 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
A4 ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
20 Mb حجم(mb)
۱۴۰۰/۰۱/۰۳ تاریخ انتشار
87 بازدید

تراکت باشگاه بدنسازی در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود (تکی و اشتراکی) در انواع چاپ به صورت رنگی استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به کلیه طرحهای مشابه اعم از کارت ویزیت ، بنر تبلیغاتی و طرح تابلو ، وکتور ، دوربری و … دسترسی ارزان تر و آسان تر خواهید داشت. این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است. شما می توانید این طراحی را به صورت سیاه و سفید و در اندازه های مختلف مانند A5 و … استفاده نمایید.

تراکت لایه باز باشگاه بدنسازی

این طراحی که نمونه تصویر آن را مشاهده مینمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری ورزشکار بدنساز با کیفیت بالا ، دوربری لیبل 3 بعدی و طلایی لوگو باشگاه بدنسازی ، دوربری حرکت های مختلف ورزشی با کیفیت بالا ، کادر برای قرار دادن نام باشگاه مورد نظر شما و نوشته های آن که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده ، دوربری کادرها و موجها رنگی به همراه سایه ، دوربری نور ، کادر برای قرار دادن تلفن و موبایل و … ، بک گراند قرمز و مشکی و … همه قسمت های این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا و نوشته های دلخواه خود را جایگزین نمایید.

طرح تراکت باشگاه بدنسازی

تراکت پرورش اندام که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد A4 و با رزولویشن 300 و با کیفیت بالا و با بک گراند مشکی قرمز طراحی شده است شما می توانید سایر طرحهای تابلو باشگاه بدنسازی را در این قسمت میتوانید مشاهده نمایید، سایر مشخصات این طراحی را رد قسمت جزئیات فایل نیز مشاهده می نمایید.

15000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
محصولات مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=22010