0

تراکت اکستنشن مژه

83938 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
A4 ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
16 Mb حجم(mb)
1401/11/25 تاریخ انتشار
84 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

تراکت اکستنشن مژه در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی کرم طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت عمودی استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای بنر و تابلو و کارت ویزیت و تراکتهای سالن زیبایی بانوان، طرحهای کراتینه مو ، طرحهای انواع مشاغل دیگر، طرحهای مناسبت های ملی و مذهبی ، طرحهای وکتور و دوربری و تایپوگرافی و …. دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

طرح تراکت کاشت مژه

طراحی تراکت لایه باز اکستنشن مژه که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است: تصویر با کیفیت کاشت و اکستنشن مژه، کادر و مکانی برای قرار دادن نام و نوشته های مورد نظر شما که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است، دوربری لوگو کاشت مژه، دوربری پر ، دوربری نور ، دوربری موج ، شعار تبلیغاتی کاشت و اکستنشن مژه و …. قسمتهای مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و نوشته یا مورد نظر خود را جایگزین نمایید.

طراحی تراکت اکستنشن مژه

طراحی لایه باز تراکت تبلیغاتی سالن تخصصی اکستنشن مژه بانوان که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه A4 و با رزولویشن 300 طراحی شده است، همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای بنر کراتینه مو بانوان را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید شما می توانید این طراحی را در سایر اندازه های بزرگ تر و یا کوچک تر نیز استفاده نمایید.

30000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=83938