0

بنر میکروبلیدینگ ابرو

86184 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
130*300 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
72 dpi رزولوشن(dpi)
34 Mb حجم(mb)
1401/12/20 تاریخ انتشار
25 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

بنر میکروبلیدینگ ابرو و یا میکروپیگمنتیشن ابرو در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی مشکی و طلایی و افقی طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت تابلو و … استفاده و چاپ نمایید، با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای تابلو و تراکت ریسو و رنگی و کارت ویزیت سالن زیبایی زنانه، طرحهای انواع مشاغل دیگر، طرحهای مناسبت های ملی و مذهبی، طرحهای وکتور و دوربری و تایپوگرافی و … دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

بنر میکروپیگمنتیشن ابرو

بنر لایه باز میکرو بلیدینگ ابرو و یا فیبروز ابرو که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : دوربری تصویر میکروپیگمنتیشن ابرو ، دوربری موج طلایی ، دوربری نور ، دوربری لوگو میکرو بلیدینگ ابرو، دوربری آیکون های میکروپیگمنتیشن ابرو، دوربری طرح اسلیمی، تایپوگرافی و خطاطی خدمات زیبایی ابرو به رنگ طلایی، کادر و مکانی برای قرار دادن نام و نوشته ها و تلفن مورد نظر که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است، متن تبلیغاتی فیبروز ابرو به صورت دست نویس ، بک گراند مشکی و …. قسمتهای مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا و نوشته های مورد نظر خود را جایگزین نمایید.

توجه : نوشته های این طراحی به صورت فونت نبوده و برای خطاطی از نرم افزارهای خوشنویسی استفاده شده است.

طرح تابلو میکرو بلیدینگ ابرو

بنر میکروبلیدینگ ابرو و یا طرح لایه باز بنر میکرو بلیدینگ ابرو که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه 300 در 130 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است، که می توانید در سایر اندازه های بزرگ تر و یا کوچک تر نیز استفاده نمایید، همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای کارت ویزیت میکروپیگمنتیشن ابرو را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

30000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=86184