0

بنر روز شوراها لایه باز

25436 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
30*42 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
300 dpi رزولوشن(dpi)
34 Mb حجم(mb)
۱۴۰۰/۰۲/۰۳ تاریخ انتشار
147 بازدید

بنر روز شوراها لایه باز و در فرمت psd طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت عمودی استفاده نمایید، شما می توانید این طراحی را هم به صورت تکی و هم به صورت اشتراک خرید و دانلود نمایید، با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به کلیه طرحهای مشابه ، بنرهای مشاغل ، بنرهای مناسبتی ، کارت ویزیت ، تراکت ، پوستر ، دوربری ها ، تایپوگرافی و … دسترسی ارزان تر و آسان تر خواهید داشت این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

بنر روز شوراها

طراحی بنر لایه باز روز شوراها که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری عدد 9 به صورت 3 بعدی به همراه پرچم ایران ، تایپوگرافی روز شوراها گرامی باد ، دوربری گل اسلیمی و مرغ ، طرح کادر و حاشیه تذهیب ، دوربری نرو در زمینه طراحی ، بک گراند سبز در زمینه طراحی ، دوربری پروانه اسلیمی، دوربری گل های رنگی ، متن: الْأمْرِ فَإذا عَزَمْتَ فَتَوَکَّلْ عَلَى اللّهِ إنَّ اللّهَ یحِبُّ المُتَوَکِّلِینَ. به همراه ترجمه : و در کار [ها] با آنان مشورت کن و چون تصمیم گرفتى بر خدا توکّل کن زیرا خدا توکّل کنندگان را دوست مى دارد. دوربری طرح اسلیمی و … همه قسمت های طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

بنر روز ملی شوراها

طراحی بنر لایه باز روز شوراها که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است شما می توانید این طراحی را رد اندازه های 2 در 3 متر و یا بزرگ تر و … استفاده نمایید شما می توانید سایر طرحهای مشابه و مرتبط را در انتهای همین صفحه مشاهده می نمایید همانطور که مشاهده می نمایید این طراحی به صورت 3 بعدی طراحی شده است.

20000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
محصولات مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=25436