0

بنر استند کاشت و ترمیم ناخن

85686 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
90*200 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
72 dpi رزولوشن(dpi)
20 Mb حجم(mb)
1401/12/13 تاریخ انتشار
30 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

بنر استند کاشت و ترمیم ناخن در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی کرم و عمودی طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ عمودی استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای تابلو و کارت ویزیت و تراکت رنگی و ریسو سالن زیبایی بانوان، طرحهای انواع مشاغل، طرحهای بنر مناسبت های ملی و مذهبی، طرحهای وکتور و دوربری و خوشنویسی و تایپوگرافی و …. دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

بنر استند اکستنشن ناخن

طرح لایه باز بنر استند و عمودی کاشت و ترمیم ناخن که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : تصویر با کیفیت کاشت ناخن، دوربری کادر به رنگ کرم، بک گراند کرم، تایپوگرافی سالن کاشت ناخن، کادر و مکانی برای قرار دادن نام سالن و نوشته ها و تلفن و …. که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است، دوربری لیبل وی ای پی ، دوربری پر سفید، دوربری لوگو کاشت ناخن ، متن تبلیغاتی کاشت ناخن به صورت دست نویس و …. قسمتهای مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و جابه جا نمایید.

بنر عمودی کاشت ناخن

طراحی بنر استند کاشت و ترمیم ناخن که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه 200 در 90 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است، همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای تابلو کاشت ناخن را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

30000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=85686