0

بنر استند کاشت ناخن

85683 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
90*200 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
72 dpi رزولوشن(dpi)
19 Mb حجم(mb)
1401/12/13 تاریخ انتشار
23 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

بنر استند کاشت ناخن در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی مشکی و طلایی و عمودی طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت رنگی و به صورت تبلیغاتی و …. استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای تابلو و کارت ویزیت و تراکت های رنگی و ریسو سالن زیبایی، طرحهای مناسبت های ملی و مذهبی، طرحهای انواع مشاغل، طرحهای وکتور و دوربری و تایپوگرافی و …. دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

بنر عمودی کاشت و ترمیم ناخن

این طراحی که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : دوربری تصویر کاشت ناخن، دوربری موج طلایی، دوربری نور ، دوربری لوگو کاشت و ترمیم ناخن، دوربری آیکون های لوازم کاشت ناخن، دوربری پر سفید، بک گراند مشکی ، دوربری لیبل مشکی و طلایی وی ای پی ، متن تبلیغاتی اکستنشن ناخن، تایپوگرافی سالن کاشت ناخن به رنگ طلایی، کادر و مکانی برای قرار دادن نام و نوشته و تلفن و …. که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است.

طرح بنر استند کاشت و اکستنشن ناخن

طرح لایه باز بنر استند کاشت و ترمیم ناخن که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه 200 در 90 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است، همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای تابلو کاشت ناخن را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

30000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=85683