0

بنر استند پوشاک بچه گانه

95118 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
90*200 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
72 dpi رزولوشن(dpi)
24 Mb حجم(mb)
1402/02/30 تاریخ انتشار
16 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

بنر استند پوشاک بچه گانه در فرمت psd و با بک گراند و رنگ بندی بنفش و نارنجی طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود قسمت های مختلف این طراحی ویرایش و نوشته های مورد نظر خود را جایگزین و در اندازه استاندارد چاپ و استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای تابلو و بنر و تراکت رنگی و ریسو و کارت ویزیت پوشاک زنانه و مردانه و کودکان و … طرحهای انواع مشاغل دیگر، طرحهای مناسبتی، طرحهای وکتور و دوربری و خوشنویسی و … دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید.

بنر استند فروشگاه پوشاک بچه گانه

بنر لایه باز استند پوشاک بچه گانه و یا کودکان که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری پسربچه با شلوار جین و پیراهن سفید، دوربری دختربچه با شلوار جین و کلاه، دوربری نوزاد، دوربری لوگو فروشگاه پوشاک بچه گانه، دوربری نور ، دوربری لیبل و کادر برای قرار دادن نام فروشگاه و نوشته ها و … که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است، دوربری ستاره و دایره های طلایی، دوربری دایره های رنگی، بک گراند بنفش و … قسمت های مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا و نوشته های مورد نظر خود را جایگزین نمایید.

بنر عمودی پوشاک بچه گانه

بنر لایه باز پوشاک بچه گانه که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه 200 در 90 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است، همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صقحه و انواع طرحهای تراکت پوشاک بچه گانه را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید شما می توانید این طراحی را در اندازه های بزرگ تر و یا کوچک تر با حفظ تناسب استفاده و چاپ نمایید.

30000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=95118