0

بنر استند شرکت ساختمانی

30067 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
90*200 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
72 dpi رزولوشن(dpi)
16 Mb حجم(mb)
۱۴۰۰/۰۳/۱۹ تاریخ انتشار
22 بازدید

بنر استند شرکت ساختمانی و دفتر فنی و مهندسی ساختمان در فرمت psd و لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ به صورت استندی استفاده نمایید شما می توانید این طراحی را هم به صورت تکی و هم به صورت اشتراکی خرید و دانلود نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه ، طرحهای کارت ویزیت ، طرحهای بنرهای مناسبتی اعم از ملی و مذهبی ، طرحهای وکتور و دوربری و …. دسترسی ارزان تر و آسان تر داشته باشید این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

بنر استند دفتر فنی و مهندسی ساختمان

طرح بنر استند شرکت ساختمانی و دفتر فنی و مهندسی ساختمان که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید از قسمت های زیر تشکیل شده است : دوربری کلاه مهندسی و نقشه ساختمانی و آجر ، دوربری متر به صورت 3 بعدی ، دوربری کادرها ، دوربری لوگو شرکت ساختمانی ، دوربری نور ، مکانی برای قرار دادن نام شرکت و شماره های تماس و … که به صورت نمونه قرار داده شده است ، دوربری لیبل بهترین انتخاب ، بک گراند آبی و سرمه ای و … همه قسمت های این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

استند شرکت ساختمانی

طرح بنر لایه باز شرکت ساختمانی که نمونه تصویر آن را مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد 200 در 90 سانتی متر و با رزولویشن 72 و با کیفیت بالا طراحی شده است همچنین سایر طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای تراکت تبلیغاتی شرکت مهندسی را در این قسمت مشاهده می نمایید. جزئیات دقیق تر این طراحی را در قسمت مشخصات فایل نیز مشاهده می نمایید.

20000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
محصولات مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=30067