0

بنر استند سالن رنگ و کراتینه مو

86737 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
90*200 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
72 dpi رزولوشن(dpi)
28 Mb حجم(mb)
1401/12/22 تاریخ انتشار
27 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

بنر استند سالن رنگ و کراتینه مو بانوان در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی مشکی و طلایی طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ عمودی استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه اعم از طرحهای بنر و تابلو و کارت ویزیت و تراکت رنگی و ریسو سالن زیبایی زنانه، طرحهای انواع مشاغل دیگر، طرحهای مناسبت های ملی و مذهبی، طرحهای وکتور و دوربری و تایپوگرافی و …. دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید این طراحی در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

طراحی بنر استند رنگ و کراتین مو بانوان

طراحی بنر استند سالن رنگ و مش و کراتینه مو بانوان که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید ار قسمتهای زیر تشکیل شده است : دوربری موی زن به زنگ طلایی، دوربری موج طلایی، دوربری نور ، دوربری لوگو سالن رنگ و کراتین مو، دوربری لیبل وی ای پی ، کادر و مکانی برای قرار دادن نام و نوشته ها و تلفن و …. که به صورت نمونه و پیش فرض قرار داده شده است، بک گراند مشکی و … قسمتهای مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا و نوشته های مورد نظر خود را جایگزین نمایید.

بنر لایه باز استند رنگ و کراتینه مو

طرح لایه باز بنر استند مرکز رنگ و کراتینه مو بانوان که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه 200 در 90 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است، همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای تراکت کراتینه مو را نیز می توانید در این قسمت مشاهده نمایید شما می توانید این طراحی را در سایر اندازه های بزرگ تر و یا کوچک تر نیز استفاده نمایید.

30000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=86737