0

بنر استند جشن الفبا مدرسه دخترانه

95107 شناسه محصول
PSD فرمت فایل
90*200 CM ابعاد
CMYK مد رنگی
72 dpi رزولوشن(dpi)
21 Mb حجم(mb)
1402/02/30 تاریخ انتشار
34 بازدید
توجه ! هیچگونه خدمات ویرایش و چاپ ، توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود و خریدار بایستی تسلط کافی به نرم افزار مورد نیاز را داشته باشد.

بنر استند جشن الفبا مدرسه دخترانه در فرمت psd و لایه باز و با بک گراند و رنگ بندی سبز و آبی و نارنجی و به صورت عمودی طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ استفاده نمایید با خرید اشتراک علاوه بر این طراحی به سایر طرحهای مشابه ، انواع طرحهای مدارس، طرحهای انواع مشاغل، طرحهای مناسبتی، طرحهای وکتور و دوربری و تایپوگرافی و … دسترسی ارزان تر و آسانتر داشته باشید این طرح در گروه “پی اس دی طرح” تهیه و طراحی شده است.

بنر عمودی جشن الفبا

طراحی بنر استند جشن الفبا مدارس دخترانه که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : دوربری کارتونی دانش آموز دختربچه به کلاه و مدرک فارغ التحصیلی، دوربری کارتونی دانش آموز دختربچه ، دوربری کارتونی پرنده، دوربری برگ دخرت، دوربری پرچم ایران، دوربری کادر و لیبل به همراه متن تایپوگرافی شده جشن الفبا مبارک، دوربری نور ، دوربری کارتونی مداد، دوربری کارتونی حروف فارسی، دوربری کارتونی کیف مدرسه، دوربری گل ها ، دوربری کتاب، بک گراند آسمان و سبزه، دوربری ابر و …. قسمت های مختلف این طراحی را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

بنر جشن الفبا مدارس دخترانه

طرح بنر استند جشن الفبا که تصویر نمونه آن را مشاهده می نمایید در اندازه 200 در 90 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است، همچنین انواع طرحهای مشابه را در انتهای همین صفحه و انواع طرحهای لوح تقدیر جشن الفبا را نیز می توانید در این قسمت نیز مشاهده نمایید شما می توانید این طرح را در سایر اندزاه های بزرگ تر و یا کوچک تر نیز استفاده نمایید.

30000 تومان – خرید
برای ارسال دیدگاه ابتداواردشوید
طرح های مرتبط
( لینک کوتاه )https://psdtarh.ir/?p=95107