قوانین وبسایت

کلیه فعالیت های وب سایت “پی اس دی طرح” به آدرس PsdTarh.ir ، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک می باشد. در صورتی که تغییری در قوانین وب سایت در آینده بوجود بیاید در همین صفحه ، اطلاع رسانی و بروز رسانی می شود، لذا شما توافق می کنید که استفاده مستمر از وب سایت پی اس دی طرح ، به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد.

پی اس دی طرح ، دسترسی و استفاده شما از این وب سایت را منوط به قبول این قوانین می داند ، که با دسترسی و استفاده از این وب سایت شما این قوانین را قبول کرده اید.

1: “مهم “ کاربرانی که اشتراک ماهانه خریداری می کنند : معیار تعداد دانلود مجاز روزانه ، از زمان (تاریخ و ساعت) خرید اشتراک محاسبه می گردد (نه بر مبنای ساعت 12 شب)
2: مسئولیت حفاظت از طرح های خریداری شده ( اعم از تکی و اشتراکی ) به عهده کاربر بوده است، لذا در صورت پاک شدن طرح ها از روی سیستم شخصی کاربران به هر دلیلی ، متوجه آن شخص بوده و پی اس دی طرح در این مورد هیچ مسئولیتی ندارد.
3: ثبت نام در وب سایت پی اس دی طرح ، از طریق پست الکترونیکی (ایمیل) بوده است و پس از ثبت نام در سایت ، پست الکترونیکی (ایمیل) غیر قابل تغییر بوده است ، و تنها راه بازیابی رمز نیز از طریق پست الکترونیکی شما بوده است در نتیجه اینکه از صحت ، پست الکترونیکی خود در هنگام ثبت نام اطمینان حاصل نمایید.
4: کاربرانی که اشتراک ماهانه (اعم از یک ماهه ، دو ماه ، سه ماه و شش ماهه ) تهیه می نمایند ، در صورت عدم استفاده از سهمیه دانلود روزانه (با توجه به نوع اشتراک) ، این سهمیه به روز آینده ، اضافه نمی شود و باطل می گردد.
5: کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت اعم از طرح های پولی و رایگان ، متعلق به “پی اس دی طرح” بوده است لذا فروش مجدد طرح ها اعم از رایگان و غیر رایگان ممنوع بوده است.
6: هر گونه تغییر و ویرایش طرح ها به جهت فروش و نشر مجدد آنها ممنوع می باشد.
7: اشتراک گذاری طرح ها در کلیه شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و … و هدیه دادن آنها ، ممنوع بوده است.
8: خرید فایل های گرافیکی ، از گروه طراحی پی اس دی طرح ، هیچگونه حق مالکیتی برای خریدار ایجاد نکرده است ، و صرفا برای استفاده ، در آن مجموعه و یا آن شخص، به جهت چاپ طرح بوده است.
9: مسئولیت حفاظت از اطلاعات ورودی کاربر (ایمیل و رمز ورود ) به عهده شخص بوده ، جهت جلوگیری از سوء استفاده احتمالی ، کاربران نبایستی این اطلاعات را برای دیگران فاش نمایند در نتیجه اینکه در هنگام بستن سایت از حساب کاربری خود خارج شوید.
10: پی اس دی طرح ، همواره می کوشد که غلط املایی و انشایی و محتوای در طرح ها نداشته باشید در عین حال ، هیچگونه مسئولیتی در قبال ، غلط املایی ، نوشتاری و … ندارد ، لذا باز بینی نهایی نوشته های طرح و … به عهده کاربر بوده است. در نتیجه اینکه قبل از چاپ طرح حتما بررسی لازم را انجام دهید و چناچه موارد اشتباه را نیز به ما اطلاع دهید سپاسگذار می شویم.