قوانین وبسایت

کلیه فعالیت های وب سایت “پی اس دی طرح” به آدرس PsdTarh.ir ، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک می باشد. در صورتی که تغییری در قوانین وب سایت در آینده بوجود بیاید در همین صفحه ، بروزرسانی می شود.

1: کاربرانی که اشتراک ماهانه خریداری می کنند : معیار تعداد دانلود مجاز روزانه ، از زمان (تاریخ و ساعت) خرید اشتراک محاسبه می گردد (مثال: اگر ساعت 9:30 صبح اشتراک را خریداری کنید ، هر روز راس همین ساعت حساب کاربری شما شارژ میگردد)
2: بعد از پایان مدت زمان اشتراک ، شما به تاریخچه دانلودهای خود دسترسی نخواهید داشت لذا مسئولیت حفاظت از طرحهای دانلود شده ، به عهده شماست.
3: کاربرانی که اشتراک ماهانه خرید می کنند ، در صورت عدم استفاده از سهمیه دانلود روزانه ، این سهمیه به روز آینده ، اضافه نمی شود و باطل می گردد.
4: خریدهای تکی به صورت همیشه در حساب کاربری شما ذخیره و محفوظ می باشد و می توانید هر زمان مجدد نیز دانلود کنید.
5: ویرایش طرح به عهده خریدار می باشد و هیچ گونه آموزش ، ویرایش و چاپ توسط پی اس دی طرح انجام نمی شود.
6: با توجه به ماهیت محصولات دانلودی، امکان تعویض طرح وجود ندارد ، لذا هر گونه خرید اشتباه به عهده کاربر خواهید بود.
7: هرگونه نشر و فروش مجدد طرح ها در فضای مجازی ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می باشد.
8: هر گونه تغییر و ویرایش طرح ها به جهت فروش و نشر مجدد آنها در فضای مجازی ممنوع می باشد.
9: خرید فایل های گرافیکی هیچگونه حق مالکیتی برای خریدار ایجاد نکرده است و صرفا برای استفاده آن مجموعه و یا آن شخص می باشد.
10: بازبینی نهایی طرح ها به عهده کاربر بوده است و هیچگونه مسئولیتی در قبال غلط املایی، انشایی و ... متوجه پی اس دی طرح نمی باشد.
11: مسئولیت حفاظت از فایل طرح های خریداری و دانلود شده به عهده کاربر بوده است و پی اس دی طرح در این مورد هیچ مسئولیتی ندارد.
12: مسئولیت حفاظت از اطلاعات ورودی کاربر (ایمیل و رمز ورود ) به عهده شخص بوده و کاربر نبایستی این اطلاعات را در اختیار دیگران قرار دهد.
13: ثبت نام در وب سایت پی اس دی طرح ، از طریق ایمیل بوده است و پس از ثبت نام در سایت، ایمیل غیرقابل تغییر بوده است ، و تنها راه بازیابی رمز نیز از طریق ایمیل شما بوده است، در نتیجه اینکه از صحت و درستی ایمیل خود در هنگام ثبت نام اطمینان حاصل نمایید.